info@pcpointbilisim.com        90 - 488 - 221 - 0606

Sosyal Medya

Sosyal Medya

İşletmenizi büyütmeye karar verdiğiniz anda ilk yapmanız gerekenler arasında yer alan Sosyal Medya Reklamlarınızı yapıyor ve Kitlesel Ağınızı genişletiyoruz.

Profilinize uyacak Sosyal Reklamlarınızı projelendirip hayata geçirmek için bize danışın veya ulaşın.

Sosyal olarak Firmanızı istediğiniz yere getirebilmemiz için siz değerli müşterilerimizi Firmamıza Davet Ediyoruz.

Reklam ve pazarlama; ürün ve hizmetleri, daha geniş kitlelere duyurmak ve satış hacmini büyütmek için gerçekleştirilen faaliyetlerin genelini ifade eder. Dijital medya reklamları ise internet ortamında pazarlama faaliyetlerini ifade eder. Sosyal medya reklamları, internetteki sosyal paylaşım siteleri kullanılarak tanıtımı yapılan faaliyetlerin tümüne denir. Günümüzde interneti ve sosyal ağları kullanan kişi sayısı bir hayli çoğalmıştır. Bu sebeple markalarını tanıtmak ve daha fazla kişilere ulaştırmak isteyen işletmecilerde bu platformlarda daha fazla yer almaya başlamıştır. İşletmeciler bu amaçlar doğrultusunda ürünlerinin reklamlarını sosyal medya reklamları aracılığı ile yapar.

Sosyal Medya, hali hazırda hemen her internet kullanıcısının bir türü ile kullandığı platformların genel ismidir. Farklı fonksiyonları bulunan sosyal etkileşim platformlarını kullanabilir ve bu ortamların hemen hepsinde ücretli reklam yapabilirsiniz. Ama dikkat, yapacağınız reklamın etkili olabilmesi için bazı standartlara uygun olması ve doğru planlanması gerekir. Sosyal medya reklamları ancak bu şekilde etkili olabilir.

Başa dön