info@pcpointbilisim.com        90 - 488 - 221 - 0606

Web Site Tasarım

Web Site Tasarımı

Kimliğinizin Dünya’ ya açılan kapısı olarak da tabir edebileceğimiz web sitesi tasarımlarımızı sizlere hitap edebilecek düzeyde tasarlıyor ve yayınlıyoruz. Günümüzde birçok kişi veya kuruluş yeni düzene uyum sağlıyor ve kendini tanıtmak için web sitesini oluşturuyor. Sizin de bu konuda destek alabileceğiniz ve sizi ileriye taşıyabilecek desteğe ihtiyaç duyduğunuz anda biz sizin adınıza devreye girip istediğiniz web sitenizi tasarlıyor ve desteğini de istediğiniz sürece veriyoruz.

Günümüzde sürekli yenisi çıkan tabletler ve akıllı telefonların kullanımının artmasıyla birlikte mobil üzerinden internet kullanımı da artmaktadır. Artık internet kullanıcıların büyük bir çoğunluğu arama motorlarının kullanımı dahil pek çok web sitesine mobil cihazlar üzerinden erişim sağlıyor. Tüm bu sebepler göz önünde bulundurularak mobil web sitesi tasarımı nedir sorusuna, bilgisayar ekranı dışında daha küçük ekranlı cihazlar yani tabletler ve akıllı telefonlar için web siteleri tasarlanıyor ve bu web sitelerine mobil web sitesi adı verilir cevabı verilebilir. Bu siteler genellikle farklı bir alt alan adı altında yani subdomain altında çalışırlar ve web sitesinden bağımsız bir biçimde tasarlanırlar. Mobil web siteler genellikle tüm site haritasına sahip değillerdir. Mobil web site tasarımında sadelik ve kolay kullanılabilirlik göz önünde bulundurulur.

Son yıllarda özellikle mobil aramalarda arama motorlarının mobil internet sitesine önem verdiğini, bu nedenle arama motorlarında üst sıralarda olmak için şirketlerin mobil cihazlara uyumu sağlamak zorunda olduklarını belirtmek gerekir.

Satışı yapılan bazı örnekler ;

Kişisel Web Siteleri Blok veya Forum.

İşletmeler için tanıtım ve bilgi web sitesi.

Sektöre göre E-Ticaret Siteleri.

Akınsoft Yazılım Entegreli Akınsoft E-Ticaret Web Sitesi.

Sayamadığımız daha birçok web sitesi.

AKINSOFT E-Ticaret Özellikler

Ürünler & Kategoriler Yönetimi

Ürün yönetimi dendiğinde aklınıza gelen tüm kavramları unutun. Zor ve karmaşık gibi görünen bu konuyu çok daha kolay, hızlı ve zevkli hale getirmek AKINSOFT E-Ticaret sistemleri ile mümkün.

Sipariş ve Kargo Yönetimi

Müşterilerinizin oluşturduğu siparişleri kolaylıkla ve detaylı bir şekilde takip etmenize olanak tanıyan sipariş yönetim sistemi, sipariş teslim edilene kadarki tüm süreçlerinizi kontrol altında tutmayı sağlar.

B2B ve B2C Yönetimi

Günümüz teknolojisinde önemli olan bir diğer konu da e-ticaret sistemleri ile sosyal medya bağlantıları. Bayi ve müşteri yönetimini etkin bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan AKINSOFT E-Ticaret, bu konuda pek çok farklı avantajı da yanında sunmaktadır.

Ticari Program Entegrasyonları

E-Ticaret sistemini tek başına kullanmak büyük işletmeler için yeterli gelmeyebilir. Bu tür durumlarda muhasebe programlarıyla entegrasyon sağlayarak ilerlemenin önemi başlar. AKINSOFT E-Ticaret sisteminizi WOLVOX ERP programı ile entegrasyonlu kullanarak bu eksikliğinizi giderebilirsiniz.

Sanal Pazar Entegrasyonları

Günümüzde işletmeler satışlarının ciddi bir aşamasını sanal pazar yerleri üzerinden sağlıyor. İhtiyaç duyabileceğiniz tüm sanal pazar yerleri ile entegrasyon ise AKINSOFT Yeni Nesil E-Ticaret ile sandığınızdan daha kolay.

Fiyat Karşılaştırma Siteleri

Rekabet piyasası farklı boyutlara ulaştı. Artık insanlar ürünlerinizi almadan önce tüm özelliklerini inceler, fiyatlarını diğer sitelerle kıyaslar ve bütçesine uygun olanı seçmek ister. AKINSOFT Yeni Nesil E-ticaret ile ürünleriniz fiyat karşılaştırma sitelerinde yerinizi alın.

XML Entegrasyonları

Tedarikçilerinin verdikleri XML dosyaları ile sisteminize hızlı bir şekilde ürün ekleme avantajından faydalanmak istemez misiniz? Üstelik ihtiyaç duyduğunuz XML dosyası listede yer almıyorsa manuel olarak ekleyebilirsiniz.

Mobil Uyumluluk

Günümüzde teknoloji alanındaki her konu artık mobil uyumlu hale getirildi. AKINSOFT E-Ticaret programı da opsiyonel olarak sunulan Mobil Uygulama (Android – IOS) modülü satın alınması ile uygulama kurulumlarını sağlamaktadır.

Esnek Tema Tasarımı

Bir e-ticaret sistemini cazip kılan en önemli özelliklerden birisi de sitenin görsel açıdan güven vermesidir. Tercihinize bağlı olarak yapabileceğiniz bu ayarlamaları AKINSOFT E-Ticaret sistemi ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Günümüzde e-ticaret sitelerini rakiplerden öne çıkaran en önemli faktörlerin gözle görülmeyen gizli kahramanı SEO optimizasyonudur. Bunun için gerekli altyapıyı ise AKINSOFT E-Ticaret sizlere sunmaktadır.

Ödeme Sistemleri

İhtiyaç duyabileceğiniz ödeme seçenekleri ve sanal poslarla entegrasyon için AKINSOFT Yeni Nesil E-ticaret, işletmenizin her şeyi olmaya aday.

Başa dön