info@pcpointbilisim.com        90 - 488 - 221 - 0606

Yazılım Satışı

Yazılım Satışı

120 Farklı program desteği ile tüm sektörlere hitap edebilen bir yapıya sahip olan Akınsoft Yazılım satışı Bayiliğimiz aracılığıyla yapılmaktadır.

Satış öncesi demo kurulumu ve tanıtımı tarafımızca yapıldıktan sonra size uygunluğunu test etmenizi sağlıyoruz.

Satın alma aşamasında sektöre gerekli olan modülleri belirleyip fiyat teklifimizi sunuyoruz.

İlk kurulum desteği ve eğitimi tarafımızca verilmektedir.

” Türkiye’nin Vizyonu “

Biz AKINSOFT ‘ uz

Kurulduğumuz günden bu yana profesyonel iş anlayışımız, genç ve dinamik kadromuz, insanlığa verdiğimiz değer, hedeflerimiz, ilkelerimizden asla taviz vermeyen yapımız ve dünya çapında yaptığımız çalışmalarla birçok platformda zirvede yer almayı başardık.

Biz AKINSOFT olarak kurulduğumuz gün 28 yıllık vizyonlarımızı belirledik.

2000, 2005, 2010 ve 2015 vizyonlarını başarıyla tamamlayan firmamız, 2023 vizyonunu hayata geçirmek için de çalışmalarına hız verdi. İnsanlık için en iyi hizmeti vereceğimizden eminiz ve kalitemizden faydalanacak, başarısını AKINSOFT yazılımları ile arttıracak olan müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.

Tüm sektörlerde faaliyet göstermeyi planlayan şirketimiz, Programlama, Kalite Kontrol ve Ar-Ge Departmanlarının üstün performansı ile sürekli yeni alanlar için yeni yazılımlar üretiyor. Ürettiğimiz yazılımları tüm ülkelerin iş dünyasına ulaştırmayı amaçlayarak, Bayi Ağı’mızı yurt içinde ve yurt dışında sürekli genişletiyoruz. AKINSOFT bünyesine katılan yeni Çözüm Ortaklarımız ve Son Kullanıcılarımız ile çığ gibi büyüyoruz.

Biz, Çözüm Ortaklarımız, Çalışanlarımız ve Son Kullanıcılarımıza kısacası AKINSOFT Ailesi’ne inanıyoruz. Biz 23 yıldır birliğimizden gelen gücümüze güveniyoruz.

Başa dön